Ładowanie...

KIM JESTEŚMY

Wieloletnie doświadczenie

Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności

John Osborne
Wieloletnie doświadczenie w technologii PC3000 firmy ACE Laboratory dało możliwość współpracy z wieloma firmami i instytucjami w zakresie odzyskiwania danych. Odzyskujemy dane niezależnie od przyczyny ich utraty, rodzaju plików, czy nośnika, na którym były przechowywane.
Posiadamy własne Laboratorium odzyskiwania i kasowania danych. Co roku odzyskujemy dane z wielu urządzeń a ponad połowa usług dotyczy użytkowników domowych.

Referencje

Firma w swojej pracy wykazała się dużym profesjonalizmem i doświadczeniem, co jest gwarancją usług o najwyższej jakości. Z głębokim poważaniem możemy polecić tą firmę.

Bartosz Knapczyk - Kwartet S.C.

Referencje

Kiedy straciliśmy nadzieję na odzyskanie danych, z pomocą przyszła firma 1Media, która profesjonalnie i błyskawicznie odzyskała ważne dla nas informacje."

Piotr Chlebowski - Śląskie Centrum Chłodnictwa

Referencje

Profesjonaliści w pełnej krasie. Szybko i sprawnie odzyskali dane z naszego serwera, dzięki czemu nasi pracownicy mogli wrócić do pracy.

Sebastian Krupski - Centrum Odnowy Biologicznej

Referencje

Firmę 1Media cechuje skuteczność i rzetelność wykonywanych usług. Dane zostały odzyskane w 100%, jakość obsługi naszej firmy była na najwyższym poziomie.

Marzena Sternal - Szkoła Farmaceutyczna Medan

Referencje

Dziękujemy firmie 1Media za doskonałą współpracę. Pracownicy firmy podjęli natychmiast się zlecenia odzyskania danych. Polecamy 1Media jako rzetelną firmę z dużym doświadczeniem.

Monika Markowska - Instytut Centrum

DLACZEGO WYBRRAĆ WAS?

Bezpłatna konsultacja

Przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad w celu ustalenia najlepszego rozwiązania.

Bezpłatna diagnoza

Po otrzymaniu nośnika, w laboratorium zostanie przeprowadzona wstępna, bezpłatna diagnoza.

Odzysk danych do 48h

Odzysk danych do 48h w trybie standardowym